+420 603467234   info@advicom.cz  

Audit a analýzy

Interní audity u klientů

Výhodou tohoto řešení je využití kapacit a taktéž možnost použití "jiných očí" pro zhodnocení vašeho systému a procesů. Nabízíme Vám provedení Interních auditů ve vaší organizaci. Výběr procesů, oblastí a působnosti interního auditu je vždy závislé na požadavku vedení organizace, nicméně i v této oblasti jsme připraveni Vám nabídnout pomoc. 
Takto prováděné Interní audity jsou chápany jako audity první stranou, neboť naši auditoři vždy vystupují „v barvách“ klienta.
Součástí provádění interních auditů jsou samozřejmě také administrace všech záznamů, přezkoumání oblasti řízení rizik a hodnocení KPI jednotlivých procesů organizace.

 

GAP analýzy

Gap (rozdílové) analýzy provádíme jako srovnávací prověrky systému organizace při plánování přechodu na jiný standard (např. z ISO 9001 na IATF 16949) nebo při implementaci zcela nových systémů do integrovaného prostředí organizace.
Tyto analýzy jsou velmi vhodné pro stanovení priorit při zavádění nových systémů, případně změnách systémů. GAP anlýzy značně šetří čas i náklady při samotném zavádění.

 

Audity u dodavatelů

Našim klientům nabízíme provedení Auditů  jejich dodavatelů podle vybrané metodiky. Nejčastěji zajišťujeme audity dodavatelů dle standardů ISO 9001, IATF 16949 a VDA 6.3. Tato služba šetří vaše případné náklady a čas, neboť specifické požadavky některých zákazníků v automobilovém průmyslu jasně definují kvalifikační pravidla pro auditory, která není vždy snadné plnit.

  

Kvalifikace našich auditorů

Auditoři mají vždy nejvyšší možnou kvalifikaci pro danou oblast, téměř výhradně se jedná o kvalifikaci LEAD AUDITOR. Kvalifikace auditora bude doložena vždy v rámci objednávkového řízení.

 

Kontaktujte nás:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.